Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Soutěže kategorie V.

Název soutěže Sport Datum
KFFotbal - SLSŠ Fotbal 24. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
FK Baník Souš z.s., Zdeňka Fibicha 282, 434 01 Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 28. 4. 2019 v 07:28

Fotbal Fotbal 15. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci

Datum a místo bude upřesněno.

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:04

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 27. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:02

KFVolejbal - SLSŠ Volejbal 22. 1. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 23. 1. 2019 v 03:15

KFHázená - SLSŠ Házená 17. 1. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 19. 1. 2019 v 15:15

KFFlorbal - SLSŠ Florbal 16. 1. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 19. 1. 2019 v 15:14

KFFlorbal - SLSŠ Florbal 15. 1. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 19. 1. 2019 v 15:14

Florbal SLZŠ Florbal 10. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky
OA a SZEŠ Žatec

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:00

Florbal SLZŠ Florbal 10. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
OA a SZEŠ Žatec

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:00

KFSilový čtyřboj Silový víceboj 19. 12. 2018
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična SŠ stavební a strojní Teplice
OR AŠSK Teplice, ŠSK AŠSK při SŠ stavební Teplice, p.s.

V. kategorie (střední školy) - hoši

KFBasketbal Basketbal 29. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie V.
Děčín

V. kategorie (střední školy) - hoši

KFBasketbal Basketbal 28. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie V.
Chomutov

V. kategorie (střední školy) - dívky

Volejbal SLSŠ Volejbal 23. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
OA a SZEŠ Žatec

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:01

KFPlavání Plavání 22. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie V.
Litoměřice

V. kategorie (střední školy)

KFStolní tenis Stolní tenis 6. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Litoměřice

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

KFPřespolní běh Přespolní běh 9. 10. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Ústí nad Labem

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

Přespolní běh Přespolní běh 4. 10. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Krásný Dvůr

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:54

Přespolní běh Přespolní běh 26. 9. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Postoloprty

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:54

SAP SLSŠ Atletika 18. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
MO Velebudice

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:52

Basketbal SLSŠ Basketbal 1. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:55

Basketbal SLSŠ Basketbal 1. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:56