Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFMinifotbal SLŠ Minifotbal 30. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště – Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:41

Minifotbal Minifotbal 28. 4. 2020
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
ZŠ P. Holého Louny

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 16:03

Minifotbal SLZŠ Minifotbal 23. 4. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Postoloprty

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 16:03

KFVolejbal SLŠ Volejbal 21. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 24. 2. 2020 v 01:03

Velikonoční laťka - Postoloprty + Lounsko Atletika 8. 4. 2020
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Postoloprty
Centrum sportu při ZŠ Postoloprty

Poslední aktualizace: 2. 3. 2020 v 13:22

Volejbal SLZŠ Volejbal 1. 4. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala VK TJ Žatec
Dům dětí a mládeže Žatec a Gymnázium Žatec

Poslední aktualizace: 9. 2. 2020 v 22:52

KFBasketbal SLŠ Basketbal 26. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Mírová 2734/4, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa – skupina „A“, Speciální ZŠ, MŠ a Praktická škola Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem – skupina „B“
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ Mírová Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:59

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

KFBasketbal SLŠ Basketbal 19. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:57

KFHázená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

Basketbal SLZŠ Basketbal 27. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 2. 3. 2020 v 12:57

Basketbal SLZŠ Basketbal 27. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 2. 3. 2020 v 12:57

KFFlorbal SLŠ Florbal 15. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:21

KFFlorbal SLŠ Florbal 14. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 v 04:09

KFStolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

KFFlorbal SLŠ Florbal 8. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 9. 1. 2020 v 02:28

KFFlorbal SLŠ Florbal 7. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 v 20:32

Florbal SLZŠ Florbal 17. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Louny
ZŠ a MŠ Černčice a Dům dětí a mládeže Žatec

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 10:32

Florbal Florbal 12. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Černčice - SH Louny

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 19. 12. 2019 v 11:04

Florbal - Žatec Florbal 4. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Smíšené
ZŠ Jižní

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 19. 12. 2019 v 11:01

Přehazovaná Volejbal 29. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
OR AŠSK a Gymnázium V. Hlavatého v Lounech

Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 v 10:24

Florbal SLZŠ Florbal 26. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Chlapci
MSH LOUNY-Rybalkova
OR AŠSK Louny a ZŠ a MŠ Černčice, Fügnerova 424 Černčice

Kvalifikace na okresní kolo SLZŠ

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 10:33

Florbal - Podbořansko Florbal 26. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Podbořany

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:23

Florbal Florbal 21. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Postoloprty – Draguš

Okrsek Louny

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 12:47

Přehazovaná - Žatecko Volejbal 20. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
Žatec

Pravidla přehazované

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:20

Přehazovaná - Lounsko Volejbal 15. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
Louny

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:21

Přehazovaná - Podbořansko Volejbal 15. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
tělocvična GSOŠ Podbořany
Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:20

Florbal SLZŠ Florbal 6. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Přemyslovců

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 15:47

Florbal Florbal 6. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
ZŠ Louny, Přemyslovců 2209
Dům dětí a mládeže Žatec a ŠSK AŠSK ČR při ZŠ Přemyslovců Louny

Poslední aktualizace: 8. 11. 2019 v 17:55

KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08

Přespolní běh Přespolní běh 24. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Podbořany
ZŠ Podbořany

Oblast Podbořany

Poslední aktualizace: 30. 9. 2019 v 08:58

Přespolní běh - Lounsko Přespolní běh 19. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Postoloprty
ZŠ Postoloprty

Oblast Lounsko

Poslední aktualizace: 20. 9. 2019 v 09:59

Přespolní běh - Žatecko Přespolní běh 18. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Žatec, u řeky Ohře

Oblast Žatecko

Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 v 09:55

Přespolní běh - Podbořansko Přespolní běh 18. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Podbořany

Oblast Podbořansko

Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 v 09:54