Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 4/2019

Číslo 4/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (32)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Minifotbal Minifotbal 28. 4. 2020
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
ZŠ P. Holého Louny

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 16:03

Minifotbal SLZŠ Minifotbal 23. 4. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Postoloprty

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 16:03

Basketbal SLZŠ Basketbal 26. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 15:54

Basketbal SLZŠ Basketbal 26. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
OA a SOŠ Louny + GVH Louny

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 15:54

KFFlorbal SLŠ Florbal 15. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 6. 12. 2019 v 02:58

KFFlorbal SLŠ Florbal 14. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 6. 12. 2019 v 02:58

KFStolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 3. 12. 2019 v 17:40

KFFlorbal SLŠ Florbal 8. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 3. 12. 2019 v 17:31

KFFlorbal SLŠ Florbal 7. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 3. 12. 2019 v 17:29

Florbal SLZŠ Florbal 17. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Louny
ZŠ a MŠ Černčice a Dům dětí a mládeže Žatec

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 10:32

Florbal Florbal 12. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Černčice - SH Louny

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:17

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
Florbal - Žatec Florbal 4. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Smíšené
ZŠ Jižní

Okrsková kola 4. a 5. prosince

Poslední aktualizace: 12. 11. 2019 v 21:27

Přehazovaná Volejbal 29. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
OR AŠSK a Gymnázium V. Hlavatého v Lounech

Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 v 10:24

Florbal SLZŠ Florbal 26. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Chlapci
MSH LOUNY-Rybalkova
OR AŠSK Louny a ZŠ a MŠ Černčice, Fügnerova 424 Černčice

Kvalifikace na okresní kolo SLZŠ

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 10:33

Florbal - Podbořansko Florbal 26. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Podbořany

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:23

Florbal Florbal 21. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Postoloprty – Draguš

Okrsek Louny

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 12:47

Přehazovaná - Žatecko Volejbal 20. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
Žatec

Pravidla přehazované

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:20

Přehazovaná - Lounsko Volejbal 15. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
Louny

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:21

Přehazovaná - Podbořansko Volejbal 15. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
tělocvična GSOŠ Podbořany
Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

Poslední aktualizace: 25. 11. 2019 v 15:20

Florbal SLZŠ Florbal 6. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Přemyslovců

Poslední aktualizace: 10. 9. 2019 v 15:47

Florbal Florbal 6. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
ZŠ Louny, Přemyslovců 2209
Dům dětí a mládeže Žatec a ŠSK AŠSK ČR při ZŠ Přemyslovců Louny

Poslední aktualizace: 8. 11. 2019 v 17:55

KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08

Přespolní běh Přespolní běh 24. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Podbořany
ZŠ Podbořany

Oblast Podbořany

Poslední aktualizace: 30. 9. 2019 v 08:58

Přespolní běh - Lounsko Přespolní běh 19. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Postoloprty
ZŠ Postoloprty

Oblast Lounsko

Poslední aktualizace: 20. 9. 2019 v 09:59

Přespolní běh - Žatecko Přespolní běh 18. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Žatec, u řeky Ohře

Oblast Žatecko

Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 v 09:55

Přespolní běh - Podbořansko Přespolní běh 18. 9. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Podbořany

Oblast Podbořansko

Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 v 09:54