Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 12/2023

Číslo 12/2023 - PDF | eBook
Všechna čísla (40)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFBasketbal SLZŠ Basketbal 30.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sluneta 2 (SLUNETTA Fitnes) - Černá cesta 1111/4, 400 01 Ústí n.L.- město - Klíše
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje p.s.

Poslední aktualizace: 27. 3. 2024 v 03:19

KFBasketbal SLZŠ Basketbal 29.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sluneta 2 (SLUNETTA Fitnes) - Černá cesta 1111/4, 400 01 Ústí n.L.- město - Klíše
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje p.s.

Poslední aktualizace: 27. 3. 2024 v 03:16

KFVolejbal SLZŠ Volejbal 22.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje p.s.

Poslední aktualizace: 27. 3. 2024 v 03:13

KFMinifotbal SLZŠ Minifotbal 2.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje p.s.

Poslední aktualizace: 7. 5. 2024 v 03:39

Pohár rozhlasu SLZŠ (Louny) Atletika 29.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště při ZŠ Přemyslovců
ZŠ a MŠ Černčice; ZŠ P. Holého, Louny; Gymnázium V. Hlavatého, Louny; OR AŠSK Louny

oblast Louny

Poslední aktualizace: 2. 5. 2024 v 12:04

Pohár rozhlasu SLZŠ (Podbořansko) Atletika 29.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Podbořany

oblast Podbořansko

Poslední aktualizace: 3. 5. 2024 v 14:22

Basketbal Basketbal 24.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Louny, tělocvična ZŠ Přemyslovců
GVH Louny a OR AŠSK Louny

Poslední aktualizace: 9. 5. 2024 v 09:25

Minifotbal Minifotbal 23.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
FK SEKO Louny

Poslední aktualizace: 25. 4. 2024 v 10:00

Minifotbal - Louny Minifotbal 16.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
FK SEKO Louny

Poslední aktualizace: 18. 4. 2024 v 14:35

Minifotbal - Podbořany Minifotbal 16.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Podbořany, Husova 445

Poslední aktualizace: 17. 4. 2024 v 17:13

Minifotbal - Žatec Minifotbal 12.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
Stadion Mládí Žatec

Poslední aktualizace: 17. 4. 2024 v 12:52

Minifotbal - Žatec Minifotbal 11.4.2024
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Stadion Mládí Žatec

Poslední aktualizace: 17. 4. 2024 v 12:52

Velikonoční laťka - Žatec Atletika 27.3.2024
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Žatec

Poslední aktualizace: 2. 4. 2024 v 21:23

Velikonoční laťka - Postoloprty + Louny Atletika 27.3.2024
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
tělocvična ZŠ Postoloprty - Draguš
Centrum sportu při ZŠ Postoloprty

Poslední aktualizace: 2. 4. 2024 v 21:23

Florbal - okresní kolo Florbal 28.11.2023
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Louny; Rybalkova 2673, 440 01 Louny
ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, 440 01 Louny

Poslední aktualizace: 30. 11. 2023 v 09:47

Florbal - okresní kolo Florbal 22.11.2023
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala, Švermova, 441 01 Podbořany
ZŠ Husova Podbořany

Poslední aktualizace: 24. 11. 2023 v 12:33

Florbal - okresní kolo Florbal 21.11.2023
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Louny; Rybalkova 2673, 440 01 Louny
ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, 440 01 Louny

Poslední aktualizace: 24. 11. 2023 v 19:57

Florbal - okresní kolo Florbal 16.11.2023
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Louny; Rybalkova 2673, 440 01 Louny
ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, 440 01 Louny

Poslední aktualizace: 20. 11. 2023 v 11:11

Florbal - Postoloprty Florbal 8.11.2023
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Tělocvična ZŠ Postoloprty, Draguš 581
ZŠ Postoloprty, Draguš 581, 439 42, OR AŠSK Louny

oblastní kolo Postoloprty

Poslední aktualizace: 8. 11. 2023 v 20:58

Florbal - oblast Žatec Florbal 3.11.2023
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ, Žatec, Jižní 2777
ZŠ, Žatec, Jižní 2777, Asociace školních sportovních klubů, Městský úřad Žatec

oblastní kolo Žatec

Poslední aktualizace: 6. 11. 2023 v 09:37

Florbal - oblast Žatec Florbal 2.11.2023
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ, Žatec, Jižní 2777
ZŠ, Žatec, Jižní 2777, Asociace školních sportovních klubů, Městský úřad Žatec

oblastní kolo Žatec

Poslední aktualizace: 6. 11. 2023 v 09:37

Florbal - oblast Postoloprty Florbal 1.11.2023
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
Tělocvična ZŠ Postoloprty, Draguš 581
ZŠ Postoloprty, Draguš 581, 439 42, OR AŠSK Louny

oblastní kolo Postoloprty

Poslední aktualizace: 2. 11. 2023 v 13:00

Florbal Florbal 25.10.2023
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
Sportovní hala Podbořany
Základní škola Podbořany, Husova 276

oblastní kolo Podbořany

Poslední aktualizace: 26. 10. 2023 v 11:11

Florbal Florbal 24.10.2023
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Chlapci
Sportovní hala Podbořany
Základní škola Podbořany, Husova 276

oblastní kolo Podbořany

Poslední aktualizace: 26. 10. 2023 v 11:12

KFPřespolní běh SLŠ Přespolní běh 4.10.2023
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje p.s.

Poslední aktualizace: 5. 11. 2023 v 09:54

Přespolní běh - OF Přespolní běh 27.9.2023
Okresní kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Krásný Dvůr
Základní škola Podbořany, Husova 276

Poslední aktualizace: 3. 10. 2023 v 09:23

Přespolní běh Přespolní běh 21.9.2023
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Postoloprty
ZŠ Postoloprty

Oblast Postoloprty

Poslední aktualizace: 22. 9. 2023 v 09:47

Přespolní běh Přespolní běh 21.9.2023
Okrskové kolo
Kategorie II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
Žatec
ZŠ, Žatec, Jižní 2777

Přebor města Žatce

Poslední aktualizace: 13. 9. 2023 v 21:13