Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
KFAtletický trojboj - SLZŠJ Atletika 28. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, USK Provod Ústí nad Labem, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 9. 6. 2019 v 14:14

Atletický trojboj SLZŠJ Atletika 22. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
Žt. Komenského alej

Poslední aktualizace: 12. 4. 2019 v 09:21

KFMcDonald´s Cup - SLZŠJ Fotbal 20. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Areál FK Teplice a.s. Na Stínadlech, Teplice
Krajský štáb AŠSK ČR Ústeckého kraje, FAČR – ústecký KFS, FK Teplice a.s. Generální partner – McDonald´s ČR, s.r.o.

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 02:46

Atletický trojboj SLZŠJ Atletika 16. 5. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
LN P. Holého

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:10

McDonald´s Cup Fotbal 15. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
FK Postoloprty
ZŠ Přemyslovců Louny

Poslední aktualizace: 17. 5. 2019 v 17:39

McDonald´s Cup Fotbal 7. 5. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Po, Žt, Ln

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:08

McDonald´s Cup Fotbal 6. 5. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Sportovní areál TJ Krásný Dvůr
ZŠ a MŠ Krásný Dvůr

okrsek Podbořany

Poslední aktualizace: 18. 4. 2019 v 15:43

Štafetový běh Štafetový pohár 1. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
LN P. Holého

Datum bude upřesněno.

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:11

KFVybíjená - SLZŠJ Vybíjená 30. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 2. 5. 2019 v 03:17

Štafetový běh Štafetový pohár 30. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci

Datum bude upřesněno.

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:12

McDonald´s Cup Fotbal 30. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Fotbalový stadion FK Postoloprty
ZŠ Postoloprty

okrsek Postoloprty

Poslední aktualizace: 17. 5. 2019 v 17:42

McDonald´s Cup Fotbal 29. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Stadion Mládí, Žatec
ZŠ a MŠ Žatec + McDonald´s ČR

okrsek Žatec

Poslední aktualizace: 12. 5. 2019 v 16:21

KFVybíjená Vybíjená 26. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 02:31

Vybíjená SLZŠJ Vybíjená 11. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené - Dívky
Městská sportovní hala Louny
ZŠ Školní 2426, Louny a DDM Žatec

Se souhlasem učitele mohou startovat i žáci ročníku narození 2010.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2019 v 09:20

Vybíjená Vybíjená 3. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Žatec

Poslední aktualizace: 4. 4. 2019 v 18:20

KFFlorbal - SLZŠJ Florbal 26. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Rabasova 3282/3, Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 27. 3. 2019 v 04:07

Vybíjená SLZŠJ Vybíjená 21. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené - Dívky
Městská sportovní hala Louny, Rybalkova 2673
ŠSK při ZŠ Louny, Školní 2426, p.o.

Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 v 23:15

Florbal SLZŠJ Florbal 19. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Podbřany ZŠ Husova

Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 v 23:13

KFPřehazovaná - SLZŠJ Volejbal 7. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
Tělocvičny Střediska volného času Albrechtická 414, Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Okresní rada AŠSK Most

Poslední aktualizace: 10. 2. 2019 v 04:58

Přehazovaná SLZŠJ Volejbal 5. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
GVH LN na ZŠ P. Holého LN

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 12:02

Přespolní běh Přespolní běh 4. 10. 2018
Okresní kolo
Kategorie II. a III.
Dívky + Chlapci
Krásný Dvůr

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:54

Přespolní běh Přespolní běh 26. 9. 2018
Okrskové kolo
Kategorie II. a III.
Dívky + Chlapci
Postoloprty

Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 v 11:53