Okresní rada AŠSK Louny

Okresní rada AŠSK Louny

18 školních sportovních klubů se 1950 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2020

Číslo 1/2020 - PDF | eBook
Všechna čísla (34)

RF SLSŠ o Pohár MŠMT

10. 4. 2019 (autor: Mgr. Jana Jelínková)

Republikové finále Sportovní ligy středních škol o Pohár MŠMT v házené se uskutečnilo 3. - 4. 4. 2019 ve sportovní hale Chemik Lovosice.

Foto: RF SLSŠ o Pohár MŠMT

Do závěrečného turnaje se kvalifikovalo šest družstev, kde nechybělo ani družstvo našeho gymnázia. První den se hrálo ve dvou tříčlenných skupinách. Bohužel při rozlosování týmů do skupin pro nás hrál los v náš neprospěch.

Dostali jsme do skupiny favorizované družstvo a pozdějšího vítěze celého turnaje z Rožnova pod Radhoštěm a družstvo Biskupského gymnázia Žďár nad Sázavou, které v celkovém pořadí obsadilo 2. místo. Ve skupině jsme skončili na 3. místě a tím jsme přišli o naděje na lepší umístění v turnaji.

Druhý den následovaly boje o medaile a utkání o další pořadí. Naši chlapci nastoupili k zápasu o 5. - 6. místo proti družstvu VOŠZ a SZŠ Praha a vítězstvím si zajistili celkové 5. místo.

V Lovosické hale se odehrávala všechna utkání na vysoké (ligové) úrovni.
Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči. Kluci předvedli výkony plné maximálního nasazení, bojovnosti, týmové spolupráce a vzorně reprezentovali naši školu. DĚKUJEME

 

Sestava: zleva spodní řada: P. Vích (kapitán), T. Duda - brankář, M. Vraný, zleva horní řada: O. Mišák, V. Nováček, Š. Pichert, M. Grund, M. Tvrdík, J. Červa, J. Trkovský a V. Klimt - patron turnaje a hráč extraligových Lovosic

 

Pořadí turnaje:

1. SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm

2. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou

3. Obchodní akademie, nám. T. G. Masaryka, Plzeň

4. Gymnázium a SOŠPg Liberec

5. Gymnázium V. Hlavatého Louny

6. VOŠZ a SZŠ Praha

 

Odkazy:


ZPĚT